Strategie společnosti

Motto společnosti

„…pro Vaše individuální přání“

 

Strategie společnosti

„Lidé, kteří mají cíl, uspějí, protože vědí, kam směřují.“ Earl Nightingale, filozof

 

Strategií společnosti je dodávat spektrum svařovaných sítí a výrobků ze svařovaných sítí včetně hutního materiálu pro stavebnictví a architekturu, za konkurenční ceny a za výhodných dodacích podmínek. K dodávkám našich kvalitních výrobků patří také komplexnost poskytovaných služeb prováděných motivovanými, kvalifikovanými a loajálními členy našeho pracovního týmu. Tato strategie společnosti zahrnuje také nabídku vysoké odbornosti a poradenského servisu v řešení potřeb našich zákazníků. Rozvíjet dobré postavení na trhu a využívat zkušeností, které společnost získala dlouhodobým budováním dobrých partnerských vztahů se svými zákazníky a dodavateli v rámci České republiky i zahraničí. Individuální přístup poskytování kvalitního servisu a poradenství vede ke spokojenosti zákazníka kvalitou našich výrobků. Za základ našeho úspěchu považujeme neustálé zlepšování technologických schopností naší společnosti a růst kvalifikace pracovníků našeho týmu.

 

Našim zákazníkům nabízíme:

Stabilitu a seriózní přístup řešení potřeb a požadavků

Společnost je po celou dobu své historie známa seriózním přístupem ke všem svým partnerům a individuálním řešením zakázek.

Zkušený tým proškolených pracovníků

Zaměstnanci naší společnosti se pravidelně účastní školení jak v oblasti technické, tak v oblasti obchodní.

Okamžité nebo krátké dodací lhůty

Většina z nabízených materiálů se nachází přímo v našich skladech. Zákazník si může zboží ihned odvést a nemusí čekat na naskladnění od výrobce.

Atraktivní cenové a platební podmínky

Jako přímý výrobce svařovaných sítí a hutního materiálu v ČR jsme schopni nabídnout našim zákazníkům atraktivní cenové i platební podmínky, které jim zajistí náskok před jejich konkurencí.

Technická podpora prodávaných materiálů

  • Individuální přístup našeho technika
  • Pravidelná kontrola kvality prodávaných materiálů
  • Konzultace optimálního využívání svařovaných sítí ve stavebnictví a architektuře

Vize společnosti

„Vize spojuje lidi v rámci organizace. Propojuje to, co lidé dělají a co je pro ně důležité, s tím, čeho chce dosáhnout organizace. Každý ve firmě musí vizi znát a musí také cítit, že je její součástí, má-li dojít naplnění!“ Ian McDermott

 

Chceme se stát společností, která sleduje a zná individuální potřeby svých zákazníků na českém a zahraničním trhu, a tím jim nabídnout řešení a splnění jejich požadavků a uspokojovat jejich stále rostoucí nároky.