Strategie společnosti

Motto společnosti

„…pro Vaše individuální přání“

 

Strategie společnosti

„Lidé, kteří mají cíl, uspějí, protože vědí, kam směřují.“ Earl Nightingale, filozof

 

Strategií společnosti je dodávat spektrum svařovaných sítí, plotů, gabionů a výrobků ze svařovaných sítí včetně hutního materiálu pro stavebnictví a architekturu, za konkurenční ceny a za výhodných dodacích podmínek. K dodávkám našich kvalitních výrobků patří také komplexnost poskytovaných služeb prováděných motivovanými, kvalifikovanými a loajálními členy našeho pracovního týmu. Tato strategie společnosti zahrnuje také nabídku vysoké odbornosti a poradenského servisu v řešení potřeb našich zákazníků. Rozvíjet dobré postavení na trhu a využívat zkušeností, které společnost získala dlouhodobým budováním dobrých partnerských vztahů se svými zákazníky a dodavateli v rámci České republiky i zahraničí. Individuální přístup poskytování kvalitního servisu a poradenství vede ke spokojenosti zákazníka kvalitou našich výrobků. Za základ našeho úspěchu považujeme neustálé zlepšování technologických schopností naší společnosti a růst kvalifikace pracovníků našeho týmu.

 

Našim zákazníkům nabízíme:

Stabilitu a seriózní přístup řešení potřeb a požadavků

Společnost je po celou dobu své historie známa seriózním přístupem ke všem svým partnerům a individuálním řešením zakázek.

Zkušený tým proškolených pracovníků

Zaměstnanci naší společnosti se pravidelně účastní školení jak v oblasti technické, tak v oblasti obchodní.

Okamžité nebo krátké dodací lhůty

Většina z nabízených materiálů se nachází přímo v našich skladech. Zákazník si může zboží ihned odvést a nemusí čekat na naskladnění od výrobce.

Atraktivní cenové a platební podmínky

Jako přímý výrobce svařovaných sítí a hutního materiálu v ČR jsme schopni nabídnout našim zákazníkům atraktivní cenové i platební podmínky, které jim zajistí náskok před jejich konkurencí.

Technická podpora prodávaných materiálů

  • Individuální přístup našich specialistů daného produktu
  • Pravidelná kontrola kvality prodávaných materiálů
  • Konzultace optimálního využívání svařovaných sítí ve stavebnictví a architektuře

Vize společnosti

„Vize spojuje lidi v rámci organizace. Propojuje to, co lidé dělají a co je pro ně důležité, s tím, čeho chce dosáhnout organizace. Každý ve firmě musí vizi znát a musí také cítit, že je její součástí, má-li dojít naplnění!“ Ian McDermott

 

Jsme společností, která sleduje a zná individuální potřeby svých zákazníků na českém a zahraničním trhu, a tím jim nabízíme řešení a splnění individuálních požadavků.